Poprzedni

Przełącz na LED

Potrzebujesz pomoc lub porade LED ?

Zadzwoń po bezpłatną porade.
+48 223 97 08 44

Największe nieporozumienia LED

Coraz więcej klientów skorzystało juz ze swoich diod LED. Musimy jednak pamiętać,że istnieje wiele nieporozumień o oświetleniu LED.By rozwiać swoje wątpliwości,możemy wyjaśnić cztery najczęstsze nieporozumienia dla Ciebie:

Złe oddawanie barw ? Nie!


Wskażnik oddawania barw (CRI) wyraża oczywiście jak lampa wyświetla kolory.Dioda LED nie jest juz wykorzystywana do lamp halogenowych CRI większych niż > 80.


Chłodne kolory zimne? Nie !


Diody LED mogą być wykorzystywane w wielu zastosowaniach, ponieważ pochodzi z bardzo ciepłej bieli (1700K) do światła dziennego (6500K). 4000K jest neutralnym kolorem światła , często wybieranym,nadaje sie do biur,sklepów i magazynów.


Dostosować oprawę ? Nie !


Oferujemy jeden na jeden zamiennik LED do lamp konwencjonalnych .Są one wyposażone w mocowania typu plug-and play, więc nie trzeba wprowadzać zmiany do bieżącej oprawy i można podłączyć bezpośrednio.


LED zbyt drogi ? Nie!


Ze względu na jego dlugą żywotność i niskie zużycie energii, LED inwestycja szybko się zwróci.Ze względu na długi okres eksploatacji, oszczędzasz też na drogich kosztach zamiennych i proces biznesowy jest niepotrzebny.


loading

Proszę czekać…

Kontynuuj zakupy
Do kasy